Misterium 2011

Misterium 2011 po raz pierwszy w WARSZAWIE!

Poznańskie widowisko po raz pierwszy odbędzie się w stolicy Polski. W Poznaniu w tym roku Misterium się nie będzie wystawiane.

Misterium 2011 odbędzie się tradycyjnie w sobotę przed Niedzielą Palmową 16 kwietnia, o godz.20.00 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

Inscenizację poprzedzi Msza św.o godz.17.30, która zostanie odprawiona w parafii pw.św.Maksymiliana Kolbego przy ulicy Rzymowskiego 35 niedaleko Toru, skąd uczestnicy wspólnie udadza się na to niezwykłe widowisko.

Tegoroczne Misterium 2011wpisuje się w ogólnopolskie przygotowania do beatyfikacji Jana Pawła II. Poprzez niezwykłą inscenizację, wyjątkowe przeżycie artystyczne i duchowe męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa pozwoli przygotować się na święta Wielkiej Nocy 2011 a także beatyfikację Jana Pawła II, przypadającą w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

Przewozy Regionalne uruchamiają specjalną promocję na dojazd swoimi pociągami na Misterium do Warszawy. Trasę w pierwsza stronę nalezy opłacić, powrót jest gartisowy. Aby skorzystac z bezpłatnej drogi powrotnej, należy przybić pieczątkę na bilecie kolejowym po zakonczeniu widowiska, w specjalnych namiotach ustawionych na Torze.

Nabór statystów do Tłumu aktorów towarzyszących Jezusowi od wejścia do Jerozolimy po ukrzyżowanie , pod adresem:  obsada@misterium.eu Chętnych zapraszamy do kontaktu.

DEDYKACJA 2021Nabożeństwo
pierwszych
pięciu sobót miesiąca


Warunki nabożeństwa; co jest wymagane,
aby uczynić zadość prośbie Matki Bożej?