MOJE MISTERIUM

Anka

Pierwszy raz miałam okazje uczestniczyć w Misterium na poznańskiej Cytadeli i jestem zachwycona. Ogólnie całość poza małymi problemami technicznymi była super, a finał był imponujący. Obraz piękny, a pomysł z promieniami wydobywającymi się z serca Chrystusa trafiony w 10 i Nobla temu kto na to wpadł. Jestem pełna podziwu dla ludzi, którzy poświęcili swój czas zorganizowaniu tego przedsięwzięcia, gdyż właśnie takie chwile, jak te przeżyte na Misterium, umacniają nas w wierze. Piszę tu m.in. o sobie, gdyż czuje się silniejsza w wierze po np. Lednicy, Taizé czy tez Waszym przedstawieniem Misterium. Bóg zapłać Wam za to.

Rozmawiam z osobami ze Szczecina, które widziały w TV urywki z przedstawienia i żałowały ze ich tu nie było i nie mogły tego zobaczyć. Sama tez w sobotę nie do końca byłam przekonana o tym czy iść, czy tez zostać w domu i Bogu dziękuje, że poszłam.
Obecnie juz nie jestem studentka, ale jeżeli w przyszłym roku będziecie potrzebował pomocy w organizacji bądź tez jakąś szara mrówkę do pracy, to jak będę jeszcze w Poznaniu to chętnie pomogę, wiec gdyby coś to piszcie.

Pozdrawiam i trzymajcie tak dalej, gdyż dla takich chwil jak ta w sobotę WARTO ŻYĆ

Bóg z Wami

Anka

DEDYKACJA 2021Nabożeństwo
pierwszych
pięciu sobót miesiąca


Warunki nabożeństwa; co jest wymagane,
aby uczynić zadość prośbie Matki Bożej?